Ucieczka za miasto – domek na Kaszubach

W czasach krążącej epidemii coraz częściej myślimy o ucieczce za miasto, z dala od zatłoczonych ulic, blokowisk i wszechobecnego chaosu. Marzy nam się chociaż na chwilę odpocząć w bliskości leśnej zieleni, odetchnąć pełną piersią i zwolnić tempo. Nie wiemy, jak spędzimy tegoroczne lato, jednak dalsze podróże najprawdopodobniej będą musiały poczekać. Idealnym rozwiązaniem, nie tylko na wakacje, jest własny domek rekreacyjny, a idealnym miejscem do jego poszukiwań są… oczywiście Kaszuby. Jakie ciekawe opcje czekają na nowych właścicieli? Sprawdźmy!

Krzeszna

Domek z bezpośrednim dostępem do pięknego jeziora? Mamy to! Nieruchomość zlokalizowana jest w gminie Stężyca, w miejscowości Krzeszna nad samym jeziorem Ostrzyckim, chętnie wybieranym do letniego relaksu. Działka z linią brzegową zabudowana jest domem rekreacyjnym o powierzchni około 60m2. Całość jest bardzo ładnie zagospodarowana. Całość tworzy wspaniałe warunki do wypoczynku. Największymi atutami nieruchomości niewątpliwie są wyjątkowy widok oraz bliskość jeziora. Do większej miejscowości, Kartuz, mamy tu jedyne 18 kilometrów, dlatego w razie potrzeby można wygodnie zrobić zakupy i zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne nam rzeczy w trakcie letniego wypadu.

Sprawdź szczegóły oferty

Łubiana

Kolejna świetna propozycja, to domek rekreacyjny w miejscowości Łubiana. Jeżeli zależy nam na obcowaniu z naturą i cenimy sobie przepiękne widoki rozpościerające się na okolicę, jest to zdecydowanie idealne miejsce. Nieruchomość położona jest …Zobacz więcej