Mieszkanie w centrum Gdańska – zamieszkaj lub wynajmij

Sprawdź szczegóły oferty

Mieszkanie w centrum miasta to marzenie wielu osób, które kochają tętniące życiem miejsca, doceniają bliskość atrakcji kulturalnych i szerokiego wachlarza punktów gastronomicznych lub mają żyłkę do interesu i szukają najlepszych opcji na inwestycje w nieruchomości. Śródmieście, Dolne Miasto, czy sama Starówka, to idealne lokalizacje, spełniające kryteria, czasem nawet tych najbardziej wymagających. Dziś klika ciekawych propozycji mieszkań z tych okolic.

Zacznijmy od serca Gdańska – ul. Długiej na Starym Mieście. Znajduje się tam prawdziwa perełka. Ponad 95m2 apartament, z dwoma wejściami, można podzielić na dwa mniejsze mieszkania. Jeśli poszukujesz nietuzinkowego miejsca z duszą – to właśnie ta nieruchomość. Mieszkanie jest dwupoziomowe a z jego okien rozpościera się fantastyczny widok na inne kamienice, a także Ratusz Głównego Miasta Gdańska oraz Bazylikę Mariacką. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się Fontanna Neptuna i Dwór Artusa. Ulica Długa to wizytówka Gdańska- znajdują się tu miejsca kultury, restauracje, muzea. Mimo dużego natężenia turystów przez cały rok, dzięki położeniu mieszkania na 4 piętrze jest tu zawsze cicho i spokojnie. To wspaniała opcja zarówno pod inwestycję, jak i dla tych, którzy zawsze pragnęli zamieszkać w miejscu z niepowtarzalnym klimatem.

Sprawdź szczegóły oferty

Dla singla, pary, lub potencjalnych turystów szukających wygodnej kawalerki, świetną opcją będzie mieszkanie przy ulicy Szerokiej, znajdującej …Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *