Mieszkanie w centrum Gdańska – zamieszkaj lub wynajmij

Sprawdź szczegóły oferty

Mieszkanie w centrum miasta to marzenie wielu osób, które kochają tętniące życiem miejsca, doceniają bliskość atrakcji kulturalnych i szerokiego wachlarza punktów gastronomicznych lub mają żyłkę do interesu i szukają najlepszych opcji na inwestycje w nieruchomości. Śródmieście, Dolne Miasto, czy sama Starówka, to idealne lokalizacje, spełniające kryteria, czasem nawet tych najbardziej wymagających. Dziś klika ciekawych propozycji mieszkań z tych okolic.

Zacznijmy od serca Gdańska – ul. Długiej na Starym Mieście. Znajduje się tam prawdziwa perełka. Ponad 95m2 apartament, z dwoma wejściami, można podzielić na dwa mniejsze mieszkania. Jeśli poszukujesz nietuzinkowego miejsca z duszą – to właśnie ta nieruchomość. Mieszkanie jest dwupoziomowe a z jego okien rozpościera się fantastyczny widok na inne kamienice, a także Ratusz Głównego Miasta Gdańska oraz Bazylikę Mariacką. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się Fontanna Neptuna i Dwór Artusa. Ulica Długa to wizytówka Gdańska- znajdują się tu miejsca kultury, restauracje, muzea. Mimo dużego natężenia turystów przez cały rok, dzięki położeniu mieszkania na 4 piętrze jest tu zawsze cicho i spokojnie. To wspaniała opcja zarówno pod inwestycję, jak i dla tych, którzy zawsze pragnęli zamieszkać w miejscu z niepowtarzalnym klimatem.

Sprawdź szczegóły oferty

Dla singla, pary, lub potencjalnych turystów szukających wygodnej kawalerki, świetną opcją będzie mieszkanie przy ulicy Szerokiej, znajdującej …Zobacz więcej