Nieruchomości w Bytowie i okolicach – wybierz najlepszą dla siebie

Sprawdź szczegóły oferty

Poszukujesz ciekawej nieruchomości na Kaszubach? To świetny wybór! Kaszuby słyną z przepięknych widoków, bliskości natury i pysznej regionalnej kuchni. Jeśli znudziło Ci się życie w wielkiej i hałaśliwej aglomeracji, ale nie masz zamiaru mieszkać w odciętej od świata głuszy, wybierz jedno z kaszubskich miast. Dziś kilka propozycji z przepięknego Bytowa i okolic, zlokalizowanych w samym sercu tego wspaniałego regionu.

Zacznijmy od opcji mieszkaniowej. Pierwszą opcją jest przestronne, niemal 100 m2 mieszkanie, usytuowane w jednej z kamienic niedaleko centrum miasta. Położenie nieruchomości zapewnia bliskość do punktów handlowo-usługowych, w pobliżu znajduje się także park oraz ogólnodostępny parking. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy ustawne pokoje, kuchnia, łazienka, wygodna spiżarnia oraz przedpokój o dużej powierzchni. Wszyscy zwolennicy wysokich sufitów, charakterystycznych dla kamienic, z pewnością będą zadowoleni. Pomieszczenia są ciekawie urządzone, w modnym stylu i kolorystyce. To super opcja dla rodziny z dziećmi, lub osób, którym marzy się własny gabinet w nieruchomości.

Sprawdź szczegóły oferty

Następną propozycją nieruchomości w Bytowie, jest mieszkanie o powierzchni niecałych 65m2, znajdujące się w bloku w centrum miasta. W sąsiedztwie znaleźć można liczne punkty handlowe, usługowe, markety. Dla rodziców ważnym punktem z pewnością będzie bliskość szkoły i przedszkola. Mieszkanie jest funkcjonalne, ciepłe i słoneczne. Składa się z trzech pokoi, osobnej …Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *