Lokal komercyjny – sprzedaż i wynajem

Sprawdź szczegóły oferty

Lokal użytkowy w dobrej lokalizacji, gwarantującej napływ klientów, to coś, czego pragnie każdy biznesmen. Otwierając nowy biznes, znalezienie odpowiedniego lokalu ma ogromne znaczenie dla powodzenia naszej inwestycji. Niektórzy decydują się na wynajem powierzchni, inni stawiają na zakup nieruchomości komercyjnej. Wszystko zależy od rodzaju działalności, jaką chcemy prowadzić, naszych finansów i wizji na rozwój. Dziś najlepsze propozycje lokali komercyjnych na sprzedaż i gotowych do wynajęcia w Gdyni i Gdańsku.

Gdynia

Sprzedaż

Lokal w samym sercu Gdyni? Mamy to! Wystawiony na sprzedaż lokal o powierzchni prawie 60m2, znajduje się przy najbardziej znanej ulicy – Świętojańskiej. Położenie gwarantuje duży ruch pieszy oraz samochodowy, zarówno w sezonie, jak i w ciągu całego roku. Wejście od ulicy i duże witryny zapewniają dobrą widoczność i dostępność miejsca dla klientów. Lokal składa się z hallu, recepcji, poczekalni, 3 gabinetów, WC dla pracowników oraz WC dla klientów. Dodatkowym plusem jest przynależna do lokalu duża piwnica. Obecnie w lokalu znajduje się prężnie działający gabinet usług dermatologicznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z wyposażeniem. Ciekawym rozwiązaniem może być także przejęcie całości biznesu, wraz z klientami i całym know-how.

Sprawdź szczegóły oferty

Wynajem

Jeśli bardziej przemawia do nas wynajem lokalu, warto przyjrzeć się bliżej jeszcze jednej propozycji z ulicy Świętojańskiej w …Zobacz więcej