Znajdź swoje dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku

Sprawdź szczegóły oferty

Jakich mieszkań pod względem ilości pokoi najczęściej szukają potencjalni kupujący? Biorąc pod uwagę raporty prowadzone przez biura, portale internetowe, czy media branżowe oraz rodzaje zapytań trafiające do agencji takich jak Tyszkiewicz Nieruchomości, wygląda na to, że najbardziej pożądane są 2 pokoje – zarówno w wersji z aneksem, jak i z osobną kuchnią. Dziś kilka ciekawych propozycji na mieszkania dwupokojowe w Gdańsku.

Przymorze

Zacznijmy od mieszkania w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji – Gdańsk Przymorze. Głównym atutem dzielnicy, jest położenie blisko morza oraz pięknego parku Reagana. Zakup mieszkania w tym rejonie może być zarówno świetną opcją na życie, ale także na inwestycję. Umiejscowienie daje szereg wielu możliwości – jest to bardzo dobra lokalizacja pod wynajem krótkoterminowy, biorąc pod uwagę turystów oraz długoterminowy, dla studentów czy osób pracujących w Gdańsku. W okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe, placówki medyczne oraz edukacyjne.

Sprawdź szczegóły oferty

Morena

Kolejna propozycja to słoneczne i elegancko urządzone mieszkanie w dzielnicy Morena. Jest to świetna opcja zarówno dla singli, jak i dla rodziny. Z pewnością nieruchomość będzie cieszyła się zainteresowaniem także osób szukających miejsca do wynajęcia. Bliskość centrum miasta, środków komunikacyjnych, budowanej niedaleko linii tramwajowej, a także liczne sklepy i punkty usługowe zapewnią bardzo komfortowe życie przyszłym mieszkańcom. Mieszkanie położone jest …Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *