AON 47: Najem krótkoterminowy i kwatery pracownicze

akademia sourcingu

Wiedza |
Audycja
Poradniki
Success Stories
Szkolenia
Excele
Blog
Spotkania regionalne

W tej audycji rozmawiamy na temat kwater pracowniczych, najmu krótkoterminowego, oraz normalnego podnajmu.

Moim gościem jest Mariusz Stężały, który w ramach marki Albrecht International prowadzi spotkania regionalne oraz warsztaty właśnie z kwater pracowniczych.

Zachęcam do odsłuchania audycji i zostawienia komentarza pod audycją na YouTube.

W momencie nagrywania tej audycji, przekroczyliśmy 13.000 subskrypcji – dziękuję bardzo.

Paweł Albrecht: Słuchasz audycji „Albrecht o nieruchomościach”. Ja nazywam się Paweł Albrecht, a tytułem tej audycji jest „Najem krótkoterminowy i kwatery pracownicze”. Moim specjalnym gościem jest dzisiaj Mariusz Stężały.

Mariusz Stężały: Witam Was, cześć.

Mariusz jest naszym absolwentem warsztatów z podnajmu. W ciągu dziewięciu miesięcy od ukończenia warsztatów pozyskał ponad czternaście nieruchomości, na których wygenerował zysk ponad 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Współpracujemy z Mariuszem od dłuższego czasu i stosuję się też do jego wielu wskazówek i rozwiązań, dzięki których sam więcej zarabiam, więc chciałem Wam Mariusza bliżej przedstawić, tak żebyście też mogli skorzystać na jego wiedzy i doświadczeniu.

Ta audycja zostanie podzielona na trzy części. W pierwszej powiemy o działalności Mariusza i o podnajmie długoterminowym. W drugiej powiemy o kwaterach pracowniczych. …Zobacz więcej