Działka na wiosnę

Sprawdź szczegóły oferty

Wciąż jesteśmy podekscytowani pierwszymi dniami wiosny. Jak wiadomo, ta pora roku skłania do podejmowania nowych działań i kroków w kierunku życiowych zmian. Wiosna to moment, w którym mamy więcej energii, siły i chęci. Pozytywną zmianą i świetnym postanowieniem może być zakup działki pod budowę domu. W Tyszkiewicz Nieruchomości znaleźć można bardzo dużą ilość działek, zarówno w okolicach Trójmiasta, jak i Kaszub. Dziś przedstawimy Wam bliżej niektóre z nich.

Orle

Zacznijmy od sąsiedztwa Małego Trójmiasta Kaszubskiego, miejscowości Orle, położonej obok Wejherowa. Orle jest spokojną miejscowością leżącą ok. 7 km od centrum Wejherowa i ok. 30 km od Gdyni. W odległości jedynie 600 metrów od oferowanej działki budowlanej znajduje się jezioro, a położenie nieruchomości zapewni możliwość pięknego widoku z okna przyszłego domu na dolinę rzeki Redy. Przyszły właściciel będzie mógł korzystać z uroków wielu terenów zielonych oraz ze zdrowego, świeżego powietrze. Dodatkową korzyścią jest bardzo łatwy i dogodny dojazd do nadmorskich kurortów.

Sprawdź szczegóły oferty

Mosty

Kolejna działka znajduje się w urokliwej miejscowości Mosty. Mosty to spokojna miejscowość stająca się powoli „sypialnią” Gdyni. Do najbliższej plaży w Mechelinkach mamy tu ok. 400 m, następna, położona jest niecały kilometr od Rewy. Podróż do centrum Gdyni zajmie nam tylko 20 minut samochodem. W pobliżu znajdują się m.in. …Zobacz więcej