W poszukiwaniu najlepszych inwestycji – targi nieruchomości

Kolejne targi nieruchomości przed nami. 2-3 marca w trójmiejskiej hali Ergo Arena znów będziemy mogli poznać najlepsze oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego oraz skorzystać z innych usług związanych z rynkiem nieruchomości. Jak zawsze będziemy tam i my – biuro Tyszkiewicz Nieruchomości. Mamy dla Was kilka ciekawych propozycji zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego.

Na jakie kąski możecie liczyć tym razem? Najbardziej ucieszą się zwolennicy Gdyni i okolic, gdyż mamy dla nich aż trzy ciekawe opcje inwestycji deweloperskich. Poszukiwacze podmiejskich sypialni w okolicach Gdańska, także mogą liczyć na coś dla siebie.

Inżynierska 16

Zacznijmy od Gdyni i inwestycji dla osób, którym zależy na elitarnej i rozchwytywanej lokalizacji. Mowa o gdyńskim Orłowie – miejscu wybieranym przez wielbicieli nadmorskiego klimatu, spokoju, ciekawej architektury oraz przez gwiazdy polskiej sceny muzycznej, teatralnej oraz sportowców. Właśnie tam znajduje się inwestycja Inżynierska 16. Apartamenty znajdują się na skrzyżowaniu ulic Inżynierskiej i Rybnickiej. Dwa budynki, obejmujące cztery lub sześć mieszkań o powierzchni od 41m2 do 87m2 zapewnią mieszkańcom kameralność. Całości dopełniają windy z hali garażowej, duże tarasy, idealne do wypoczynku oraz piękne zielone patio.

Poznaj inwestycję Inżynierska 16

Nowe Koleczkowo

Poszukującym domu pod Gdynią z pewnością wpadnie w oko nasza propozycja Nowe Koleczkowo. Osiedle Nowe Koleczkowo to …Zobacz więcej