Gala Podsumowania Roku 2018 – 20 lat Tyszkiewicz Nieruchomości

Coroczne Gale Podsumowania Roku, to już firmowa tradycja. Sukcesy minionych 12 miesięcy świętujemy wspólnie, do białego rana. Tegoroczna uroczystość była dla nas jednak szczególna. Pamięcią wróciliśmy do naszych początków i z łezką w oku odkurzyliśmy karty historii minionych 20 lat.

Wieczór spędziliśmy w stylowej sali Sky Club, na 12 piętrze kompleksu Olivia Business Centre, z której rozpościerał się przepiękny widok na rozświetloną panoramę Gdańska. W połączeniu z eleganckim wystrojem wnętrza, cieszącymi oko dekoracjami, czerwonym dywanem oraz przede wszystkim przepięknymi kreacjami gości, wszystko stworzyło klimat godny gali na najwyższym poziomie. Całość uwieńczył stół z prezentami, przygotowanymi przez Panią Agnieszkę Tyszkiewicz, która z roku na rok zaskakuje nas swoją pomysłowością, świetnym gustem i dbałością o indywidualne szczegóły przygotowanych nagród i podarunków.

Wydarzenie, prowadzone przez dwójkę marketingowych konferansjerów, Magdę Piechotę i Daniela Kaliniaka, zostało podzielone na dwie części. W pierwszej, pół żartem pół serio, przyjrzeliśmy się temu, jaki aktualnie tworzymy zespół. Pojawiły się pierwsze wyróżnienia i podziękowania. Następnie, wróciliśmy wspomnieniami do roku 1999, kiedy Pan Łukasz Tyszkiewicz stawiał pierwsze kroki w branży nieruchomości. Pamięcią sięgnęliśmy do wielu ciekawych wydarzeń minionych 20 lat. Wspaniale było, we wspólnym gronie, wraz z Panem Łukaszem i jego rodziną, obejrzeć relacje zdjęciowe z tamtego czasu oraz odświeżyć najmilsze chwile, które …Zobacz więcej